Ludzie już od niepamiętnych czasów zakładają się między sobą o wyniki pewnych zdarzeń, wydarzeń czy imprez sportowych.

Od razu pierwsza myśl jaka przychodzi nam do głowy to oczywiście spotkania piłkarskie, które w Europie są chyba najbardziej rozpoznawalnym sportem, a przede wszystkim sportem w którym nie tylko możemy obstawiać zwycięzca. Możemy również typować konkretny wynik danego meczu po regulaminowych dziewięćdziesięciu minutach meczu, możemy typować wyniki do końca pierwsze połowy, to która drużyna pierwsza strzeli bramkę, będzie miała rzut rożny, otrzyma żółtą kartkę, czerwoną, a nawet kto pierwszy strzeli gola czy nawet może któryś z piłkarzy zdobędzie tak zwanego hat-tricka. Kiedyś było to możliwe jedynie u stacjonarnych bukmacherów, którzy często dodatkowo pobierali swoje prowizje i opłaty, które powodowały, że składanie swoich wybranych kuponów w takich miejscach nie było jednym z najbardziej atrakcyjnych. Jeszcze kilkanaście lat temu była to jedyna możliwa opcja by móc „założyć” się za prawdziwe pieniądze, że któraś drużyna coś wygra. Dziś dobie internetu wszystko jest łatwiejsza.
Obecnie przez internet możemy kupić i załatwić sprawy praktycznie wszystkie jakie tylko przyjdą nam do głowy. Możemy złożyć zeznania podatkowe nie wychodząc z domu, możemy umówić wizytę u lekarza nie czekając na cud, aż trafimy na wolną linię telefoniczną. Możemy kupić produkty spożywcze, elektronikę czy jakiekolwiek wyposażenie naszego domu. Czy na zakładach bukmacherskich można zarobić?

Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi.

W obecnych czasach, żeby złożyć zakład czy jak kto woli kupon, wystarczy, że wjedziemy na stronę internetową jednego z bukmacherów online i założymy tam swoje konto podając wymagane do tego dane podczas rejestracji. Ważne jest by osoba rejestrująca się miała ukończone osiemnaście lat. Wielu internetowych bukmacherów na start oferuje specjalne premie powitalne, taki jest betclic bonus, który już na samym początku może zasilić nasz portfel w portalu.