Mieszkanie w szałasie to zapewne brzmi dosyć dziwnie. Jeśli mamy na myśli obóz harcerski, to być może jest to jak najbardziej naturalne, ale jeśli mówimy o rodzinnych wakacjach w Zakopanem, to zasadniczo z szałasem nam może nie być po drodze.

Przyjmijmy jednak, że poniekąd jest to nazwa umowna. Tak naprawdę bowiem mamy tutaj na myśli jeden z proponowanych domków z bali, których w tym mieście mamy pięć. Mamy zatem domek z bali VIP, Komfort, apartament Hrabiego, domek pod Gubałówką oraz wspomniany wcześniej Szałas pod Gubałówką.

Każdy z tych obiektów jest wart swojej ceny, jest wart tego, aby go poznać, aby tam się zatrzymać. To obiekty, które doskonale nadają się na luksusowy wypoczynek o każdej porze roku. Koncentrując się na Szałasie pod Gubałówką, wskażemy,  że jest to obiekt stylizowany na góralską nutę. Nie mamy zbyt dużej przestrzeni, a zatem jest to obiekt przeznaczony dla dwóch do czterech osób. Większa ilość mogłaby spowodować, że pobyt w tym miejscu mógłby sprawiać pewne niedogodności. Obiekt usytuowany w bardzo spokojnej części Zakopanego, a jednocześnie tylko kwadrans drogi od Krupówek.


Obiekt ten składa się z parteru oraz z antresoli, w której mamy okno z cudownymi widokami na tatrzańskie szczyty.

W obiekcie tym jest przestronny salon, jest aneks kuchenny, dwuosobowa sypialnia oraz łazienka. Nie mogło zabraknąć także miejsca dla samochodu. W tym przypadku mówimy o jednym miejscu parkingowym oraz miejscem do rozpalenia grilla. Tak naprawdę w tym szałasie możemy poczuć się bardzo komfortowo, o czym miało okazję się przekonać już bardzo wiele osób. Mamy bowiem do czynienia z dużym zainteresowaniem ofertą tego obiektu jak również i innych domków z bali. Aby móc dowiedzieć się znacznie więcej szczegółów, należy zajrzeć na stronę internetową Elkowe domki w Zakopanem. To zdecydowanie powinno każdego przekonać do tego, aby przyjechać nie tylko do Zakopanego, ale właśnie do jednego ze wspomnianych domków z bali. Przystępna cena i bardzo wysoka jakość to elementy, o których nie wolno nie wspomnieć.