Jest prawie niemożliwe, aby przecenić niesamowitą wartość, jaką niezliczona liczba blogerów uzyskała dzięki wykorzystaniu WordPress do prezentowania treści w Internecie.

Prawda jest jednak taka, że ​​Wordpress ma niesamowite możliwości, o których nawet niektórzy doświadczeni użytkownicy nie zdają sobie sprawy. Poniższy artykuł ma na celu dostarczenie przydatnych informacji o niesamowitym potencjale tego narzędzia.Jeśli planujesz używać WordPress na swojej stronie, powinieneś to zrobić tylko wtedy, gdy planujesz mieć responsywny projekt. Ludzie uzyskują dostęp do stron internetowych ze wszystkich typów urządzeń, a Ty chcesz mieć pewność, że każda osoba, która chce przeglądać Twoją witrynę, będzie mogła to zrobić bez żadnych problemów.Sprawdź dodatki, aby znaleźć proste narzędzia, które ulepszą Twoją witrynę lub bloga. Na przykład możesz dodać kalendarz do bocznego paska menu, aby udostępniać wydarzenia, które mogą zainteresować czytelników. Możesz również znaleźć wiele świetnych dodatków, które zapewniają kontrolę nad reklamami, zmieniając Twoją witrynę w źródło przychodów.Zwróć uwagę na stopkę. Dół Twojej strony nie musi po prostu marnować miejsca. Zamiast tego umieść ważny link lub opisz w kilku słowach, kim jesteś i co robisz. Możesz nawet użyć stopki, aby powiedzieć odwiedzającym nieco więcej o samej witrynie.Dzięki WordPress użytkownicy mogą łatwo prowadzić wideoblogi na swojej stronie. Przygotowanie może zająć trochę więcej czasu, ale może być warte wysiłku. Internauci są głównie wzrokowcami. Jeśli chodzi o komunikację, film może zrobić o wiele więcej niż słowo pisane.Uprość swój adres URL, eliminując znaki specjalne. Mogą utrudnić wyszukiwarkom „pająk” i powinny zostać usunięte. Zdumiewające wskazówki dotyczące WordPress, które eksperci wyjaśnią

Skróć adresy URL za pomocą kilku słów kluczowych, aby odwiedzający mogli poczuć porządek podczas odwiedzania Twojej witryny.Mieć łatwą do znalezienia bibliotekę.

Czas to pieniądz i nie musisz sprawdzać ton folderów, aby znaleźć jedną rzecz. Łatwiej jest znaleźć rzeczy w motywie WordPress, gdy wszystko znajduje się w jednym zintegrowanym folderze. Ułatwia to przeszukiwanie Biblioteki multimediów, ponieważ obejmuje tylko wpisanie słowa kluczowego dla tego, czego szukasz.Regularnie sprawdzaj swoją witrynę i zawartość. Wszystkie twoje wtyczki i wszystko, z czym pracujesz, musi być aktualne. Pomoże to zapewnić użytkownikom bezproblemowe korzystanie z witryny. Jeśli masz problemy z zapamiętaniem tego, rozważ ustawienie telefonu tak, aby raz w miesiącu ostrzegał Cię o wykonaniu tego zadania.Śledź uważnie odwiedzających Twój blog. To jedyny sposób, w jaki będziesz mógł go ulepszyć, aby bardziej zadowolić czytelnika. Bezpłatni blogerzy WordPress mogą w tym celu użyć statystyk Jetpack. Zarówno darmowi, jak i płatni blogerzy mogą korzystać z Google Analytics. Pamiętaj, aby dobrze wykorzystać obie usługi, jeśli możesz, ponieważ oferują one nieco inne zalety.Jeśli nie podoba Ci się Twój motyw, zmień go! W sieci dostępne są tysiące darmowych motywów, które pozwalają szybko i łatwo zmienić wygląd witryny bez konieczności znajomości kodowania HTML. Pamiętaj, aby wybierać motywy z renomowanych witryn, aby upewnić się, że nie wpływają one na bezpieczeństwo oprogramowania.Wiedz, że możesz pisać posty i wysyłać je w przyszłości za pośrednictwem WordPressa. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić post z „Opublikuj natychmiast” na konkretną datę i godzinę w przyszłości. W ten sposób możesz pisać posty i ustawiać je tak, aby wychodziły, nawet gdy jesteś na wakacjach!Wordpress przez wiele lat służył jako wół roboczy do publikowania treści i jest ulubieńcem niezliczonych blogerów ze wszystkich dziedzin życia. Ale wciąż istnieje wiele funkcji WordPressa, którym należy poświęcić większą uwagę. Po zapoznaniu się z powyższym artykułem powinieneś być gotowy do wypróbowania niektórych z nich.