Wielu graczy uwielbia różne gry wyścigowe, na rynku znajdziemy wiele znanych tytułów takich jak chociażby najpopularniejsza seria Need For Speed.

Dużą popularnością cieszy się także seria gier The Crew, obecnie możemy zagrać w drugą odsłonę tej serii. W grze przejmujemy kontrolę nad kierowcą, mamy oczywiście do wyboru wiele różnych pojazdów. The Crew 2 charakteryzuje się wspaniałym otwartym światem wyścigów i swobodnego poruszania się po wirtualnym świecie. W grze znajdziemy nie tylko samochody, ponieważ gracze mogą kontrolować inne pojazdy, w tym motocykle, samoloty, czy też łodzie. Każdy pojazd ma własną fizykę sterowania, co oznacza, że rozgrywka wygląda inaczej, gdy gracze kontrolują różne typy pojazdów. Gracze mogą zmieniać pojazdy jakimi chcą poruszać się po wirtualnym świecie, co jest niewątpliwą zaletą gry. Gra posiada cztery różne światy, z których każdy ma własny motyw przewodni i styl gry. Te motywy obejmują wyścigi terenowe, uliczne, podobnie jak pierwsza będzie kładła duży nacisk na rozgrywki typu multiplayer. Gra posiada również tryb kooperacyjny dla wielu graczy online, który pozwala graczom na wspólne dołączanie do dowolnych wydarzeń. Gra charakteryzuje się nieliniową historią, głównym punktem wokół której toczy się gra jest postać gracza, który bierze udział w wielu różnych lokalizacjach i wyścigach, możemy osiągać sukcesy w różnych rodzajach gier. Zostań kierowcą w szybkiej gry akcji The Crew 2

Istnieją cztery dyscypliny: Off Road , Street Racing, Pro Racing, Freestyle.

Każdy styl jest na swój sposób unikalny i pozwoli na rozwijanie nowych możliwości w grze. Dzięki temu gra nie nudzi się szybko i wciąga gracza w nowe przygody. The Crew 2 został opracowany przez Ivory Tower, spółkę zależną wydawcy Ubisoft. Gra powstała na podstawie doświadczeń z pierwszą częścią gry. W ten sposób powstał świat bardziej dopracowany i ciekawsze tryby rozgrywek. Z pewnością THE CREW 2 to gra, która spodoba się bardzo wielu graczom. Będziemy mogli grać w trybie kooperacji z graczami z całego świata co jest bez wątpienia niezwykle ciekawą opcją.