Przedłużanie i zagęszczanie włosów jest cudownym i niesamowitym narzędziem, które poprawi Twój wygląd lub całkowicie go zmieni, zapewni długie, soczyste loki, o których zawsze marzyłaś, i nada Twoim włosom odpowiednią gęstość.

Jeśli wcześniej się o tym dowiesz i wybierzesz odpowiednie produkty, będziesz mieć wspaniałe wrażenia z używania i będziesz bardzo zadowolona ze swoich doczepianych włosów. W przeciwieństwie do włosów naturalnych doczepiane włosy nie wymagają częstego mycia. To świetna wiadomość, ponieważ pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Na przykład zaleca się mycie tresek na klipsach po każdych kilkunastu noszeniach, co jest dosyć długim czasem. W przypadku stałych przedłużeń zaleca się ich mycie raz lub dwa razy w tygodniu. Robienie tego każdego dnia lub co drugi dzień to po prostu zbyt wiele i nie robi nic dobrego dla włosów doczepianych. Oderwanie się tupetu lub publiczne wypadnięcie doczepianego pasma byłoby bardzo zawstydzające i dla wielu osób jest największym z koszmarów. Chociaż jest to bardzo uzasadniony strach, musisz zrozumieć, że zdarza się to rzadko.

W większości przypadków zdarza się to z powodu błędów popełnionych podczas zakładania lub konserwacji. Oznacza to, że możesz podjąć kroki, aby znacznie zmniejszyć ryzyko, że tak się stanie.

Po pierwsze, naprawdę spróbuj poprawnie zainstalować rozszerzenia lub poproś o profesjonalne założenia stylistę fryzur, jeśli nie masz pewności co do swoich umiejętności. Doczepiane włosy na taśmach, kleju i mikro pętli są nieco bardziej skomplikowane do założenia. Prawidłowo założone doczepienia, takie jak tupet z włosów naturalnych – Cameron-hair.pl polega na tym, że idealnie się łączą z własnymi włosami i nie są widoczne. Wystające taśmy lub klipsy nie wyglądają na nikim dobrze i mogą być dość zawstydzające. Chociaż jest to coś, co większość osób robi samodzielnie, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, czasami może się to nie udać, ponieważ nie wszyscy są w tym równie dobrzy. Jeśli używasz klipsów, nie będzie większych problemów, po prostu odłącz pasma i spróbuj je przypiąć ponownie.