Jednym udaje się przetrwać w związku dziesiątki lat, a innym kilka miesięcy. Jak to się dzieje? Na pewno dawniej ludzie lepiej się dobierali i dzięki temu łatwiej mają ze sobą wytrzymać. Dawniej też rozwody nie były niczym dobrym, to była ostateczność.

Dzisiaj jest to sposób na rozwiązywanie nawet drobnych problemów. Jest problem to, po co rozmawiać? Po co chodzić do psychologa skoro można udać się do prawnika, który nam pomoże? Skoro już jesteśmy w takiej sytuacji bez wyjścia to na pewno trzeba będzie walczyć w sądzie o to, co nam się należy. Sytuacja może być bardzo różna, dlatego trzeba najpierw udać się do kancelarii prawnej. Tam nam powiedzą, co można zdziałać i czy mamy szanse na zwycięstwo. Jeśli z naszej winy ma być rozwód to niestety, ale za wiele nie otrzymamy.

Bardzo często jest orzeczenie bez winy i wtedy każda ze stron traktowana jest równo. Gdyby się okazało, że jedna ze stron zdradziła to wtedy na pewno ta druga strona będzie chciała dla siebie jak najwięcej. Mając dzieci jedno z rodziców będzie się nimi opiekowało, a drugie będzie płaciło alimenty. Jest dom? Może kredyt? Wtedy sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowane. Lepiej byłoby nie brać rozwodu, ale skoro nie ma innego wyjścia to czeka nas niekiedy długoletnia batalia.

 

Co jest ważne przy rozwodach?

Prawnicy powiedzą nam, że najistotniejsze jest napisanie w odpowiedni sposób pozwu rozwodowego. Jeśli wszystko będzie tam ujęte i dobrze opisane to szanse na zakończenie sprawy są bardzo duże. Właśnie, dlatego warto wybierać takiego prawnika, który się zajmuje sprawami rozwodowymi, bo jest w tym temacie bardzo dobrze obeznany. Zrobi wszystko żebyśmy wygrali i żebyśmy uzyskali jak najwięcej dla siebie. Druga strona z takim doświadczonym prawnikiem nie ma żadnych szans. Kancelaria prawna kancelaria adwokacka Warszawa może zająć się naszą sprawą rozwodową, bo to są osoby bardzo doświadczone. Wiedzą jak to robić i wykonają swoją pracę na szóstkę. Sami możemy się o tym przekonać wybierając właśnie ich.