Telefony komórkowe były kiedyś tylko domeną filmów science fiction.

Następnym krokiem był telefon przypominający cegłę, który nie zmieściłby się w kieszeni. Czas minął i obecnie niewiele osób na świecie nie ma telefonu komórkowego. Aby dowiedzieć się wszystkiego o tym niesamowitym nowym urządzeniu, czytaj dalej.Nie trzymaj telefonu włączonego przez dłuższy czas, gdy sygnały są słabe. To na ogół zabije baterię, pozostawiając brak soku, gdy jest to najbardziej potrzebne. Staraj się odbierać połączenia telefoniczne w miejscach, w których sygnał jest bardzo silny, aby oszczędzać baterię.Pamiętaj, aby ponownie uruchamiać telefon komórkowy co drugi dzień. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz smartfona. Podobnie jak komputer, telefony komórkowe muszą zostać ponownie uruchomione, aby naprawić usterki i wyczyścić pamięć. Jeśli zapomnisz uruchomić go co drugi dzień, możesz zacząć doświadczać problemów.Czy wiesz, że bateria w Twoim telefonie komórkowym ma zarezerwowaną moc? Jeśli okaże się, że bateria w Twoim telefonie komórkowym jest wyczerpana i nie masz możliwości jej naładowania, wpisz USSD „*3370#”. Zobaczysz do 50% wzrost mocy. Ta rezerwowa moc zostanie naładowana przy następnym ładowaniu telefonu.Jeśli masz smartfona, dobrym pomysłem jest jego całkowite wyłączenie co kilka dni. Wyłączenie i ponowne włączenie zajmuje tylko kilka minut. Pomoże to wyczyścić pamięć z niepotrzebnych danych i sprawi, że telefon będzie działał bardziej optymalnie.Zawsze bierz pod uwagę zarówno cenę telefonu, jak i cenę planu. Niektórzy dostawcy oferują duże zniżki na sprzedawane przez siebie telefony, ale w końcu zapewniają droższe plany. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Oznacza to początkowo pewne oszczędności, ale w dłuższej perspektywie większe wydatki z własnej kieszeni.Trzymaj telefon blisko sygnału.

Umieszczenie telefonu w torebce lub szufladzie biurka może wpłynąć na siłę sygnału. Gdy telefon będzie pracował ciężej, aby uzyskać silny sygnał, żywotność baterii spadnie. Trzymaj telefon w miejscu, w którym może łatwo dotrzeć do sygnału, a bateria będzie naładowana.Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z aplikacjami dołączonymi do telefonu. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś mieć możliwość wysyłania SMS-ów i sposobów na cieszenie się muzyką i e-mailami. Większość posiada również funkcję kalendarza. Wiedza o tym, jak działają takie programy, pomaga uzyskać najlepsze możliwe wrażenia.Wiele osób wciąż nie jest w pełni przyzwyczajonych do urządzeń głośnomówiących. Działają one bardzo łatwo i promują bezpieczeństwo podczas rozmowy przez telefon. Istnieją również aplikacje, które pomogą Ci mówić tekstem zamiast samodzielnie wprowadzać znaki, a także wiele innych opcji zestawu głośnomówiącego dla Twojego telefonu.Chociaż etui na telefon komórkowy jest zwykle uważane za sposób na ich ochronę, w rzeczywistości zwykle przeszkadzają. Często utrudnia to trafienie we właściwe rzeczy. Naprawdę nie potrzebujesz go, ponieważ większość telefonów na rynku jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów.Nowoczesne baterie litowe do telefonów komórkowych w niczym nie przypominają starych akumulatorów NiCd lub NiMH, a metody ich ładowania nie są takie same. Nie dopuść do całkowitego rozładowania baterii telefonu komórkowego przed jej naładowaniem. Ładowanie akumulatora, gdy jest on rozładowany w 1/4 do połowy, w rzeczywistości przedłuży jego żywotność.Choć urządzenie jest nowe, informacje na ten temat są nadal powszechnie dostępne. Używając tego artykułu jako odskoczni, czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co możesz. Możesz nigdy nie wiedzieć wszystkiego, ale to nie znaczy, że nie powinieneś uczyć się jak najwięcej! Czytaj dalej i opanuj telefon komórkowy.