Stale poszukiwane są coraz to nowsze rozwiązania, by móc zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas. Jednym z takich fenomenalnych rozwiązań jest Apilo (daw.ErpBox).

Dzięki inwestycji w ten system, paradoksalnie, zaoszczędzisz zarówno pieniądze, jak i czas. Poniżej zostaną przedstawione najważniejsze cechy tego systemu. Dowiedz się więcej i zainwestuj, aby zaoszczędzić!

Apilo (daw.ErpBox)- kilka słów o tym systemie

Apilo (daw.ErpBox) jest niejako odpowiedzią na potrzeby internetowych sprzedawców. To narzędzie, które pozwoli na jeszcze lepsze zarządzanie sprzedażą on-line, a co za tym idzie – wyprzedzenie konkurencji oraz podniesienie swoich zysków. Jest to najnowsza propozycja dla wszystkich przedsiębiorstw, które poszukują efektywnej strategii swojego rozwoju. Apilo (daw.ErpBox) to sposób na obniżenie kosztów z jednoczesnym zwiększeniem sprzedaży. Poznaj najważniejsze funkcje Apilo (daw.ErpBox)!

 Apilo (daw.ErpBox) – najważniejsze funkcje

  • możliwość połączenia w jednym miejscu różnych kont, np. Allegro, eBay czy Amazon,
  • filtrowanie w przejrzysty sposób zamówień,
  • powiadamianie klientów e-mailem odnośnie utworzenia zamówienia, rejestracji płatności czy o wysyłce towaru,
  • automatyczne drukowanie listów przewozowych, 
  • możliwość wyszukiwania po nicku użytkownika,
  • historia zmian (np. zamówienia, dodania lub usunięcia paczki czy wysłanych powiadomień),
  • automatyczne generowanie potwierdzeń oraz zamówienia kuriera.

Warto jednak dodać, że moduły Apilo (daw.ErpBox) są stale modernizowane, tak, aby nadążać za wprowadzanymi zmianami przez e-commercowych gigantów. Oprócz wyżej wymienionych funkcji, program ten przypomni Ci, jeśli np. aukcja na Allegro wymaga wprowadzenia jakiejś zmiany, a także możesz dodać kilka aukcji w jednym czasie. 

Podsumowanie

Apilo (daw.ErpBox) to niesamowite narzędzie, które posiada wiele możliwości. Dzięki niemu wyprzedzisz swoją konkurencję, a Twoja sprzedaż wzrośnie. Warto dodać, że przez okres 21 dni możesz wypróbować je zupełnie za darmo. Z kolei później, cena różni się w zależności od wybranego abonamentu. I zaczyna się już od 20 zł netto miesięcznie w pakiecie rocznym. Wszystko zależy od Twoich potrzeb!

Wejdź na https://apilo.com/pl/ i dowiedz się więcej.