Jeśli chcesz zdobyć ważne informacje, dowody, sprawdzić wierność partnera lub ustalić wielkość majątku danej osoby, możesz je uzyskać w sposób legalny zatrudniając prywatnego detektywa.

Biura detektywistyczne prowadzą różnorodne dochodzenia prywatne, korporacyjne, handlowe i cywilne. Niezależnie od tego, czy podejrzewasz, że twój małżonek jest niewierny, czy potrzebujesz pomocy z niewiarygodnym partnerem biznesowym, prywatny detektyw możemy ci pomóc dotrzeć do prawdy i przedstawić dowody.

Zalety skorzystania z usług prywatnego detektywa

Prywatny detektyw może dla nas prowadzić różne dochodzenia

Prywatni detektywi mają doświadczenie we wszystkich sprawach cywilnych, karnych i biznesowych. Obejmuje to dochodzenia w sprawach niewierności, ujawnienia majątku, nadzór wideo, wykrywanie podsłuchów, dochodzenia w sprawie opieki nad dziećmi i alimentów, wykrycia oszustwa, zaniedbania w domu opieki, obserwację osób i obiektów, ustalenia adresowe, sprawdzanie tożsamości i inne dochodzenia.

Prywatny detektyw Warszawa przeprowadzi wszystkie dochodzenia w sposób całkowicie poufny i zgodny z prawem. Zatem uzyskane dowody i informacje mogą być użyte na rozprawie sądowej. Jeśli podejrzewasz, że aktywa mogły zostać przed tobą ukryte, skontaktuj się z biurem detektywistycznym, aby przeprowadzić niezobowiązującą rozmowę na temat najlepszego sposobu postępowania. Jeśli zdecydujesz się na śledzenie ukrytych aktywów, prywatny detektyw będzie ściśle współpracować z tobą na wszystkich etapach postępowania z najwyższą dyskrecją. Prywatni detektywi mogą pomagać osobom fizycznym w zbieraniu różnych informacji. Może to polegać na sprawdzaniu, czy partner mówi prawdę, lub potwierdzaniu lub obalaniu podejrzeń zdrady małżonka.

Wielu osobom myśl o prywatnym detektywie przywodzi na myśl obrazy starych filmów, a detektyw ukrywa się w samochodzie i robi tajne zdjęcia. W rzeczywistości prywatny Detektyw wykonuje szeroki zakres zadań, które mogą pomóc ludziom w stosunkowo przyziemnych, ale ważnych sprawach osobistych lub biznesowych. Mówiąc bardzo ogólnie, biuro detektywistyczne może nam pomóc w skutecznym i dyskretnym zbieraniu informacji i dowodów.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie

Detektyw Warszawa BDR
ul. Raszyńska 3

02-026 Warszawa

tel. 22 188 18 23

biuro@detektyw.com.pl