Kiedy myślisz o przebudowie schodów lub wymianie poręczy, możesz zamiast drewnianych balustrad wybrać szklane balustrady.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz poręcze ze stali nierdzewnej lub drewna, czy szklane balustrady bez ram, eleganckie balustrady ze szkła sprawią, że dom lub nieruchomość komercyjna będą wyglądały nowocześnie, elegancko i stylowo.

Balustrady szklane są odpowiednim wyborem nie tylko w domu

Trwałe i estetyczne balustrady ze szkła

Nawet jeśli pominiemy trwałość i bezpieczeństwo tego typu balustrad oraz łatwość ich utrzymania w czystości, to jest wiele innych powodów, aby zamontować balustrady szklane. Nic nie sprawi, że wnętrze będzie wyglądało bardziej przestronnie i nowocześnie niż montaż szklanych balustrad. Obecność szkła w pomieszczeniu może stworzyć wrażenie elegancji i stylu, z którym drewniana czy metalowa balustrada po prostu nie może się równać.

Szkło otwiera dom, rozjaśnia i optycznie powiększa przestrzenie, które wydają się ciasne i ciemne. Zamiast patrzeć przez rzędy drewnianych barier, aby zobaczyć, co znajduje się na piętrze powyżej lub za tarasem czy balkonem, masz czysty i niezakłócony widok, który sprawia, że nieruchomość i jej otoczenie wygląda o wiele ładniej. Wybierając szklane balustrady mamy również wiele opcji projektowych, możemy wybrać kolor oraz teksturę szkła, może być ono przejrzyste lub matowe dla większej prywatności. Jeśli chcesz dodać słupki i ramki między szybami, istnieje wiele opcji, takich jak stal nierdzewna, możemy również zastosować drewnianą poręcz.

W nowoczesnych nieruchomościach świetnie prezentują się całoszklane balustrady, wprowadzając styl i estetykę, która pasuje do współczesnych wnętrz. Na stronie https://tierspol.pl/balustrady/ znajdziemy więcej informacji na temat balustrad schodowych i balkonowych. Szkło zastosowane na zewnątrz wpuszcza naturalne światło do pomieszczenia i tworzy poczucie większej przestrzeni, a jednocześnie pozwala w pełni wykorzystać niezakłócony widok na otoczenie. Balustrady szklane są bezpieczne, ponieważ nie ma żadnych szczelin, w których można utknąć, dzieci i zwierzęta nie mają możliwości wspinania się, co pozwala uniknąć niebezpiecznych wypadków.