Kiedy jesteś firmą na wczesnym etapie, skupioną na budowaniu biznesu i przyciąganiu kapitału zalążkowego, możesz nie być w stanie pozwolić sobie na cały czas i uwagę, które wymagają zaspokojenia tradycyjnych potrzeb finansowych.

W porównaniu do ubiegania się o pożyczkę lub samodzielnego poszukiwania akredytowanych inwestorów, utworzenie udanej kampanii finansowania społecznościowego na platformie crowfundingowej jest znacznie bardziej wydajne i skuteczne w przekazywaniu wiadomości właściwym osobom. Dzięki odpowiedniej platformie możesz opowiedzieć historię swojej firmy, nagrać krótki film, ustawić atrakcyjne nagrody i skorzystać z posiadania wszystkiego w jednej scentralizowanej lokalizacji, w której potencjalni darczyńcy mogą cię znaleźć. To miejsce do budowania trakcji, społeczności, sprawdzania i weryfikacji. Silna, dobrze widoczna kampania finansowania społecznościowego może zapewnić walidację i dowód społeczny, który ma kluczowe znaczenie dla wytyczenia własnej ścieżki. Inwestycja w parki handlowe i firmy może być opłacalna

Gdy potencjalni klienci wykazują zainteresowanie produktem lub usługą twojego startupu, tworzysz dowód społeczny, pokazujący, że inni ludzie wierzą w to, co robisz.

Gdy pierwsi użytkownicy sprawdzą i zaakceptują Twój pomysł, inni będą chętniej podążać za tym pomysłem. Dowód społeczny przekłada się na powodzenie, niezależnie od tego, czy jest to duża liczba sponsorów, zamówień w przedsprzedaży czy zainteresowanie mediów, jest to nieocenione, gdy zwracasz się do innych inwestorów. Jest to okazja do przeprowadzenia burzy mózgów w ramach crowdfundingu, aby udoskonalić swój pomysł. Ludzie, którzy inwestują poprzez crowdfunding, to pierwsi użytkownicy i potencjalni rzecznicy marki. Jeśli chcesz inwestować w parki handlowe w Polsce – Social.Estate to platforma, która to umożliwia. Inwestuj tylko pieniądze, na których utratę możesz sobie pozwolić. Nie powinieneś inwestować więcej niż 10 procent wszystkich pieniędzy, które masz do zainwestowania w ciągu jednego roku. Zanim zainwestujesz jakiekolwiek pieniądze za pomocą platformy finansowania społecznościowego opartej na inwestycjach crowdfundingowych, sprawdź rejestr usług finansowych, aby upewnić się, że jest autoryzowany.