Jest wiele sposobów pielęgnacji, aby włosy doczepiane, zarówno syntetyczne, jak i naturalne, zawsze prezentowały się dobrze.

Podobnie jak musisz dbać o własne włosy, musisz podjąć pewne kroki, aby również utrzymać przedłużane pasma w dobrym stanie. Im lepiej się nimi zajmiesz, tym dłużej będą ci one służyły i będą pięknie wyglądały. Niezależnie od tego, czy masz perukę czy przedłużenia z włosów syntetycznych, czy ludzkich, proces mycia jest dość podobny. Pamiętaj, że nie musisz myć peruki tak często, jak swoje naturalne włosy. W rzeczywistości zbyt częste mycie może z czasem zużyć włosy doczepiane. Nie używaj też zbyt wielu produktów pielęgnacyjnych na swojej peruce, ponieważ prowadzi to do częstszego mycia. Najpierw musisz zdjąć doczepki i uczesać je grzebieniem. Następnie napełnij zlew lub miskę letnią wodą i dodaj do niej szampon., lekko wymieszaj. Następnie zanurzyć włosy w wodzie. Wybierz zagęszczenia do włosów dobrej jakości

Delikatnie masuj i ściśnij, unikając pocierania i szorowania.

Rozprowadź szampon na wszystkie pasma. Możesz odstawić na kilka minut do oczyszczenia, zanim wypłuczesz szampon. Następnie zanurz doczepki w ciepłej wodzie z dodatkiem odżywki na kilkanaście minut. Ponownie spłucz i osusz ręcznikiem włosy. Połóż je na suchym ręczniku i pozwól mu całkowicie wyschnąć. Możesz również umieścić doczepki na specjalnym stojaku na perukę, aby wyschły, ale tylko wtedy, gdy peruka jest prosta. Loki mogą ulec zniszczeniu, jeśli użyjesz tej metody. Po wyschnięciu użyj grzebienia, aby dokładnie ją wyszczotkować i rozczesać przedłużenia, w ten sposób są one gotowe do ponownego użycia. Przedłużenia i zagęszczenia włosów na taśmie oraz z klipsami są najpopularniejszym rodzajem pasm włosów, które można kupić, a ich zaletą jest łatwe zakładanie i zdejmowanie. Takie przedłużenia możesz kupić na stronie https://cameron-hair.pl/. Twoja linia włosów będzie wyglądać prawdziwie i naturalnie, a także możesz rozdzielić włosy w dowolny sposób. Nawet noszenie wysokiego kucyka lub innego upięcia również nie stanowi problemu kiedy doczepiasz takie włosy, więc masz niezliczone opcje stylu i fryzur do wyboru bez obawy, że ktoś zauważy przedłużenia.